Lekarz Dentysta

Bartosz Weigel

Absolwent wydziału lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po zakończeniu edukacji uniwersyteckiej zdobywał doświadczenie zawodowe w klinikach dentystycznych w Krakowie oraz Klinikum Wels-Grieskirchen na oddziale chirurgii szczękowo – twarzowej w Wels w Austrii. Prowadzi leczenie z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz implanto-protetyki.
Lekarz Dentysta

Izabella Mysłowska

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją i zajmuje się głównie tą dziedziną stomatologii.
Lekarz Dentysta

Mateusz Szkodny

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestnik wielu kursów z zakresu chirurgii stomatologicznej i endodoncji. W praktyce zawodowej zajmuje się estetyczną odbudową zębów, endodoncją oraz chirurgią. Odważnie podejmuje się prowadzenia skomplikowanych zabiegów stomatologicznych.
Ewa Małańczuk-Chrostek
Lekarz Dentysta

Ewa Małańczuk-Chrostek

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej, specjalista 1-stopnia w zakresie chirurgii stomatologicznej. Lekarz z dużym stażem i doświadczeniem. W praktyce zajmuje się głównie odbudowami protetycznymi i chirurgią stomatologiczną. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach podyplomowych.
Marta Gembalczyk
Lekarz Dentysta

Marta Gembalczyk

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medcznego. Swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe podnosi biorąc udział w szkoleniach z zakresu protetyki, stomatologii odtwórczej i endodoncji. W sferze zawodowej interesuje się głównie estetyczną odbudową zębów, protetyką i ortodoncją.
Ewa Łucek
Lekarz Dentysta

Ewa Łucek

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej, specjalista 1-stopnia w zakresie stomatologii ogólnej. Lekarz z wieloletnim stażem i ogromnym doświadczeniem. Swoje kwalifikacje zawodowe podnosi biorąc udział w szkoleniach z dziedziny stomatologii zachowawczej.
Michalina Szmyd-Łucek
Lekarz Dentysta, właściciel

Michalina Szmyd-Łucek

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych. Certyfikowany lekarz Invisalign oraz Orthocaps. Ukończyła 3-letnie Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji, którego opiekunem naukowym jest autorytet w dziedzinie ortodoncji – dr n. med. Barbara Warych, a autorem programu – prof. Anna Komorowska. Absolwentka szkoleń prof. Milana Kaminka...