Michalina Szmyd-Łucek

Lekarz Dentysta, właściciel

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych. Certyfikowany lekarz Invisalign oraz Orthocaps. Ukończyła 3-letnie Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji, którego opiekunem naukowym jest autorytet w dziedzinie ortodoncji – dr n. med. Barbara Warych, a autorem programu – prof. Anna Komorowska.

Absolwentka szkoleń prof. Milana Kaminka oraz 2-letniego programu Orthodontic Seminars of California prowadzonego przez dr Larry’ego Brown’a. Uczestniczyła też w 2-letnim cyklu Orthonavi Superior prowadzonym przez dr Mariusza Wilka.

Prowadzi leczenie ortodontyczne we własnej placówce, od ponad trzech lat współpracuje także z kliniką ortodontyczną Ortomed Clinic w Katowicach.

Wciąż poszerza swoją wiedzę o najnowsze zagadnienia, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach (tematyka dotycząca m.in. mikroimplantów, zębów zatrzymanych, logopedii w ortodoncji i niewidocznych nakładek INVISALIGN).