Usługi

Home / Usługi
 • Profilaktyka

  Od dawna wiadomo, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć, dlatego też nasze higienistki stomatologiczne pomagają zadbać o piękny i zdrowy uśmiech, zanim konieczne będzie leczenie. Usunięcie kamienia nazębnego, piaskowanie, fluoryzacja oraz wybielanie to podstawowe zabiegi higienizacyjne, które można u nas przeprowadzić.

 • Stomatologia zachowawcza

  Gdy zawiedzie profilaktyka i pojawi się ubytek próchnicowy, jedyną poprawną drogą jest leczenie zęba. To wcale nie musi się niemiło kojarzyć! Dysponujemy bardzo skutecznymi znieczuleniami, które sprawią, że wizyta przebiegnie bezboleśnie, natomiast ubytek tkanek zęba zostanie odbudowany materiałami wysokiej jakości, co przełoży się na trwałość i estetykę.

 • Stomatologia dziecięca

  Już najmłodsi pacjenci powinni zgłaszać się na wizyty adaptacyjne. Uczymy dzieci dbać o higienę oraz staramy się wyrobić w nich dobre nawyki dbania o stan jamy ustnej. Przy okazji próbujemy wychwycić ewentualną próchnicę na wczesnym etapie tak, aby leczenie było jak najmniej inwazyjne. Wizyta u stomatologa może być przyjemna i ciekawa! Podczas odwiedzin pokażemy młodemu Pacjentowi sprzęt, na którym pracujemy i dokładnie wytłumaczymy, na czym polegają zabiegi, aby nic nie trwożyło małych, dzielnych Pacjentów.

 • Stomatologia estetyczna

  Dla osób, które mają wysokie oczekiwania co do jakości swojego uśmiechu przygotowaliśmy pełen wachlarz usług, dzięki którym ich uśmiech nabierze nowego blasku. Wykonujemy zabiegi wybielania zębów, licówki, jak i odbudowy o wysokiej estetyce.

 • Protetyka

  Gdy zabraknie tkanek zęba, odpowiednim ratunkiem jest jego dobudowa za pomocą korony. Wykonujemy korony oraz mosty na podbudowie metalowej oraz pełnoceramiczne. Dysponujemy również szeroką gamą protez ruchomych: akrylowych, szkieletowych oraz acetalowych.

 • Zapobieganie chorobom dziąseł i przyzębia

  Nie powinno się bagatelizować pierwszych objawów stanu zapalnego dziąseł. Nieleczona parodontoza może być przyczyną rozchwiania zębów, krwawienia dziąseł oraz nieświeżego oddechu z ust. Jednym z podstawowych zabiegów zapobiegających tym schorzeniom jest tak zwany scaling – usuwanie kamienia nazębnego nad- i poddziąsłowego.

 • Chirurgia stomatologiczna

  To nie tylko sposób na pozbycie się niepotrzebnego zęba. Służy również ratowaniu zębów, które w przypadku braku odpowiedniego leczenia skazane byłyby na usunięcie.

 • Zdjęcia rentgenowskie

  Podstawą dobrego leczenia jest rzetelna diagnostyka. Dlatego oprócz nowoczesnych unitów posiadamy wysokiej klasy system radiowizjografii, który dzięki zdjęciom punktowym RTG pomaga dokładnie rozpoznać problem i stworzyć optymalny plan leczenia. Nawet podczas jednej wizyty możemy określić długość kanału korzeniowego oraz zastosować odpowiednie leczenie kanałowe. Właśnie dlatego leczenie kanałowe może zostać przeprowadzone szybciej i precyzyjniej.

 • Ortodoncja

  Oferujemy szeroki wachlarz metod leczenia ortodontycznego, począwszy od konsultacji z planem leczenia, analizy cefalometrycznej, poprzez aparaty ruchome oraz stałe metalowe, aż do estetycznych samoligaturujących.

 • Implanty

  W naszej placówce możemy również zaproponować konsultacje oraz zabiegi wszczepiania implantów, w tym koron metalowo-porcelanowych oraz pełnoceramicznych.