Zespół

Home / Zespół
Michalina Szmyd-Łucek

Michalina Szmyd-Łucek

Lekarz Dentysta, właściciel
Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych. Certyfikowany lekarz Invisalign oraz Orthocaps. Ukończyła 3-letnie Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji, którego opiekunem naukowym jest autorytet w dziedzinie ortodoncji – dr n. med. Barbara Warych, a autorem programu – prof. Anna Komorowska. Absolwentka szkoleń prof. Milana Kaminka...
Ewa Łucek

Ewa Łucek

Lekarz Dentysta
Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej, specjalista 1-stopnia w zakresie stomatologii ogólnej. Lekarz z wieloletnim stażem i ogromnym doświadczeniem. Swoje kwalifikacje zawodowe podnosi biorąc udział w szkoleniach z dziedziny stomatologii zachowawczej.
Ewa Małańczuk-Chrostek

Ewa Małańczuk-Chrostek

Lekarz Dentysta
Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej, specjalista 1-stopnia w zakresie chirurgii stomatologicznej. Lekarz z dużym stażem i doświadczeniem. W praktyce zajmuje się głównie odbudowami protetycznymi i chirurgią stomatologiczną. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach podyplomowych.
Marta Gembalczyk

Marta Gembalczyk

Lekarz Dentysta
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medcznego. Swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe podnosi biorąc udział w szkoleniach z zakresu protetyki, stomatologii odtwórczej i endodoncji. W sferze zawodowej interesuje się głównie estetyczną odbudową zębów, protetyką i ortodoncją.

Mateusz Szkodny

Lekarz Dentysta
Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestnik wielu kursów z zakresu chirurgii stomatologicznej i endodoncji. W praktyce zawodowej zajmuje się estetyczną odbudową zębów, endodoncją oraz chirurgią. Odważnie podejmuje się prowadzenia skomplikowanych zabiegów stomatologicznych.

Izabella Mysłowska

Lekarz Dentysta
Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją i zajmuje się głównie tą dziedziną stomatologii.

Bartosz Weigel

Lekarz Dentysta
Absolwent wydziału lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po zakończeniu edukacji uniwersyteckiej zdobywał doświadczenie zawodowe w klinikach dentystycznych w Krakowie oraz Klinikum Wels-Grieskirchen na oddziale chirurgii szczękowo – twarzowej w Wels w Austrii. Prowadzi leczenie z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz implanto-protetyki.
Ewelina Bryńska

Ewelina Bryńska

Dyplomowana Higienistka stomatologiczna
Posiada wieloletnie doświadczenie. W swojej pracy wykazuje się ogromnym zaangażowaniem i doskonale rozumie stomatologiczne potrzeby pacjentów. Dzięki higienizacyjnym zabiegom i odpowiedniemu instruktażowi pomaga swoim pacjentom w utrzymaniu prawidłowej higieny jamy ustnej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w wielu kursach i szkoleniach z dziedziny higieny jamy ustnej.
Katarzyna Sierek

Katarzyna Sierek

Dyplomowana Higienistka stomatologiczna
W dziale stomatologii zajmuje się profilaktyką – zapobieganiu próchnicy, chorobom przyzębia oraz jamy ustnej. Jako asystentka ortodontyczna – przy coraz częstszym podejściu do wad zgryzu jako tematu ortodontyczno-logopedycznego – podjęła podyplomowe studia z zakresu logopedii.